top of page

Meet The Team

B9 Creative Marketing
Pazarlama Ajansı
Dijitalin En Parlak Zihinleri 

kripto-pazarlama-marketing

2020 yılında kurulan B9 Creative, startup, global finans ve teknoloji markalarına terzi işi marketing stratejisi sağlar. Etkili pazarlama road mapleri oluşturarak markaların müşterileriyle bağlantı kurmasına yardımcı olur. Başarımızın anahtarı? Dijitale kişiselliği getirmek. 

digital-agency-network-logo
marketing-turkiye-logo
pazarlama-türkiye-logo
fintech-marketing
ux-ui-tasarım

Bazılarımız utangaç, bazılarımız etkili stratejistleriz. Ortak noktamız, bir kitleye ulaşan anlamlı işler yaratma arzumuz. B9Creative ajans, kreatiflerin ve pazarlama ustalarının süper güçlerini keşfetmeleri ve geliştirmeleri için mükemmel bir yuva. Bir ajans olarak büyüme özgürlüğümüz için minnettarız, ekibimiz için minnettarız ve müşterilerimiz için minnettarız. Yaptığımız işi seviyoruz. Ve bu işte iyiyiz.

B9 Marketing Ajansı - 
İşten Keyif Alıyoruz.

crypto-marketing

Müşterilerimizin inandığı ve detaylarını görebildiği güçlü varlıklar üretmek en önemli önceliğimizdir. Bu da düşünmek, strateji oluşturmak ve deney yapmak için zaman harcamak anlamına geliyor. B9Creative ajans; dikkat çeken ve harekete geçiren ruhumuzu kattığımız işler sunmayı hedefliyoruz. Zorluklardan korkmuyoruz. Kalite arayışımızda dağları yerinden oynatmaya hazırız.

Ruhunu Kat! - Pazarlama Ajansı 

Merakı Hiç Bitmeyenler Topluluğu - B9 Creative Reklam Ajansı

Geçmişteki başarılarımızla asla yetinmeyiz. Sınırları zorlamayı ve müşterilerimizin bulabileceği en iyi ortak olmak için denemeye devam etmeyi seviyoruz. Merak etmek, öğrenmek genlerimizde var. Aynı zamanda sektörümüzde bir zorunluluktur. Teknoloji her gün ilerliyor, bu yüzden şaşırtmak ve memnun etmek için eğrinin önünde kalmamız gerekiyor. İşimiz, müşterilerimizin işlerine ve kitlelerinin ihtiyaçlarına kendimizi kaptırmakla başlıyor. Temel değer önerilerini ortaya çıkarıyor ve güçlü marka hikayeleri oluşturuyoruz.

B9 partnerleri diyor ki;

B9 Creative Ajans Pazarlamada nasıl ölçülebilir sonuçlar elde ediyor? 

Analiz & Rapor

Mevcut konumunuz hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenmek için fintech stratejinizin kapsamlı bir denetimini yaparak başlıyoruz. Güçlü yönler, zayıf yönler ve büyüme fırsatları dahil olmak üzere bulguların ayrıntılı bir raporunu alacaksınız.

Test & Optimizasyon

Yol Haritası & Strateji

Sizi hedeflerinize doğru ilerletecek veri odaklı bir yol haritası geliştirir.

Fintech markalarını yakından takip ettiğimizden, hedefleri, lead maliyetlerini ve kullanıcı kazanımı konusunda doğru stratejiyi uygulama.

Asla tamamen tatmin olmadık. Neyin işe yarayıp yaramadığını görmek için sürekli olarak test etmemizin, gerekli ayarlamaları yapmak için iyileştirme yapmamızın ve maksimum yatırım getirisi almanızı sağlamak için optimizasyon yapmamızın nedeni budur.

Pazarlama Ajansı ne iş yapar?

Dijital pazarlama ajansları, günümüzdeki rekabetçi iş dünyasında şirketlerin çevrimiçi varlıklarını güçlendirme görevini üstlenir. Bu ajanslar, mobil uygulama geliştirme, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Arama Motoru Pazarlaması (SEM), sosyal medya yönetimi ve sosyal medya reklamcılığı gibi çeşitli hizmetler sunarlar. Ayrıca, içerik üretimi konusunda da uzmanlaşmış olan bu dijital pazarlama ajansları, markaların hedef kitleleriyle etkileşimini artırmak için kaliteli ve etkili içerikler hazırlarlar.

Dijital pazarlama stratejilerinin başarılı bir şekilde uygulanması için, ajanslar sponsorlu reklamlar, halkla ilişkiler (PR) ve Influencer pazarlaması gibi yöntemlerle de markaların daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlarlar. Bu çerçevede, dijital pazarlama ajansları, iş birliği yaptıkları kişi ve kurumlar için özel olarak tasarlanmış stratejiler geliştirir ve bu stratejiler doğrultusunda etkili tanıtımlar yaparlar. Bu süreçte, dijital pazarlama ve ajanslar arasındaki iş birliği, markaların çevrimiçi dünyada sürdürülebilir bir başarı elde etmeleri için kritik öneme sahiptir.

Sonuç olarak, dijital pazarlama ajanslarının sunduğu SEO, SEM, sosyal medya yönetimi ve reklamcılığı gibi hizmetler, günümüzün dijital dünyasında işletmelerin başarılı olmasını sağlayan temel unsurlardır. Ajanslar, bu kompleks dijital pazarlama dünyasında, markaların en iyi şekilde temsil edilmesi ve hedeflerine ulaşması için gerekli tüm araçları sağlar.

bottom of page