top of page
sosyal-medya-b9creative.gif

Etkili Sosyal Medya Yönetimi ile Pazarlama Hızınızı Ateşleyin!

Hedef kitlenizin ilgisini çeken ve uzun vadeli hedeflerinizle uyumlu olan kapsamlı bir sosyal medya pazarlama stratejisiyle markanızı doğru adımlarla ilerletelim.

digital-agency-network-logo.png
marketing-turkiye.png
pazarlama-türkiye.png
Yuvarlak Soyut Şekiller

Çevrimiçi bir dünyada yaşıyoruz. Dijital ekosistem, kullanıcı deneyimini ve potansiyel müşterilerin etkileşim kurma şekillerini değiştirdi. Pazarlama artık TV veya baskı gibi tek yönlü kanallarla sınırlı değil. Bunun yerine, etkili olmak için sürekli çaba gerektiren karmaşık, çok boyutlu bir iletişim disiplini haline geldi. Kitleniz artık sadece mesajınız için alıcı bir hedef değil; sohbette aktif katılımcılardır. Bu, dijital pazarlamanın yeni gerçeğidir.

Sosyal medya pazarlaması (SMM), müşterilerle bağlantı kurmanın ve markanızı tanıtmanın en verimli ve etkili yollarından biridir. Ancak bu kadar çok platform, strateji ve taktikle, manzara tam bir akış halindeymiş gibi hissettiriyor, bu da nereden başlayacağınızı veya nasıl devam edeceğinizi bilmeyi zorlaştırıyor. Kaybolduysanız, o zaman bir rehbere ihtiyacınız vardır - orada bulunmuş, bunu yapmış ve ileriye giden yolu aydınlatabilecek biri. Biz o rehber olabiliriz.

Doğru Sosyal Medya Yönetimi ile 
Markanızın Gelirlerinin Artmasına İzin Verin

Sosyal Medya Yönetimi ile nasıl ölçülebilir sonuçlar elde ediyoruz? 

Analiz & Rapor

Mevcut konumunuz hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenmek için fintech stratejinizin kapsamlı bir denetimini yaparak başlıyoruz. Güçlü yönler, zayıf yönler ve büyüme fırsatları dahil olmak üzere bulguların ayrıntılı bir raporunu alacaksınız.

Test & Optimizasyon

Yol Haritası & Strateji

Sizi hedeflerinize doğru ilerletecek veri odaklı bir yol haritası geliştirir.

Startup markalarını yakından takip ettiğimizden, hedefleri, lead maliyetlerini ve kullanıcı kazanımı konusunda doğru stratejiyi uygulama.

Asla tamamen tatmin olmadık. Neyin işe yarayıp yaramadığını görmek için sürekli olarak test etmemizin, gerekli ayarlamaları yapmak için iyileştirme yapmamızın ve maksimum yatırım getirisi almanızı sağlamak için optimizasyon yapmamızın nedeni budur.

Sosyal Medya Yönetim Taktikleri

Tamamen markanıza özel gerçekleştirdiğimiz online ve offline analiz ile kreatif çözümler üretir, uygular.

Uzay Kraterleri

Sosyal Medya
Roadmap

Marka Konumlama

İçerik Dili & Konsepti Oluşturmak

Yaratıcı & Faydalı İçerik 

Senelik SM Stratejisi Hazırlamak

Platform Seçimi

Soyut Renkli Vinil

Tasarım & Metinsel
İçerik

Tasarım Dili Oluşturmak

Video prodüksiyon

Animasyon 

Yeşil Tema

SM Performans & Topluluk Yönetimi

Sponsorlu Reklamlar

B2B SM Pazarlaması

Topluluk Yönetimi 24/7

Perle GEDİK

Influencerlar iş birlikleri

B2B Influencer Pazarlama

Sosyal Medya Yönetim Stratejisi

Sosyal medya hesabına sahip olmak yeterli değil; faydalarından yararlanmak istiyorsanız aktif ve ilgi çekici olmanız gerekir. Sosyal medya pazarlaması, daha geniş bir kitleye ulaşmanıza, marka bilinirliği oluşturmanıza, olası satışları artırmanıza yardımcı olabilecek güçlü bir araçtır. Ancak, bir Instagram işletme profili oluşturmaktan ve ara sıra güncellemeler yayınlamaktan daha fazlasını gerektirir. 

B9, sonuç veren ve işletmeniz için en önemli kişilerin ilgisini çeken bütünsel bir sosyal medya stratejisi geliştirmenize yardımcı olabiliriz. Platform seçimi, profil optimizasyonu, organik sosyal medya içeriği oluşturma, topluluk yönetimi, itibar yönetimi ve etkileyici pazarlama dahil olmak üzere çok çeşitli sosyal medya hizmetleri sunuyoruz. Hizmetlerimiz ve dijital sosyal medya pazarlama stratejinizi yükseltmenize nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.

Yüksek Trafik

Startup

Growth

Performans

Pazarlama

B9 İş Birlikleri

Dikkatleri üzerine çekenler!

logos-06.png
logos-04.png
logos-02.png
logos-03.png
logos-01.png
logos-10.png
logos-12.png
logos-09.png
logos-11.png
logolar-13.png
logolar-15.png
logolar-17.png
logolar-16.png
logolar-20.png
logolar-19.png
logolar-18.png

B9 partnerleri diyor ki;

Markanızı birlikte
büyütelim!

bottom of page