top of page

Meet The Team

Dijitalin En Parlak Zihinleri
Markanızın Yanında

kripto-b9.gif

2020 yılında kurulan B9 Creative, startup, global finans ve teknoloji markalarına terzi işi iletişim stratejisi sağlar. Bu dijital dünyada kişisel bağlantılar oluşturarak markaların müşterileriyle bağlantı kurmasına yardımcı olur. Başarımızın anahtarı? Dijitale kişiselliği getirmek.

digital-agency-network-logo.png
marketing-turkiye.png
pazarlama-türkiye.png
b9creative-bg.png
b9creative-bg2.png

Bazılarımız utangaç, bazılarımız etkili stratejistleriz. Ortak noktamız, bir kitleye ulaşan anlamlı işler yaratma arzumuz. B9Creative, kreatiflerin ve pazarlama ustalarının süper güçlerini keşfetmeleri ve geliştirmeleri için mükemmel bir yuva. Bir ajans olarak büyüme özgürlüğümüz için minnettarız, ekibimiz için minnettarız ve müşterilerimiz için minnettarız. Yaptığımız işi seviyoruz. Ve bu işte iyiyiz.

Yaptığımız İşten Keyif Alıyoruz.

b9creative-bg3.png

Müşterilerimizin inandığı ve detaylarını görebildiği güçlü varlıklar üretmek en önemli önceliğimizdir. Bu da düşünmek, strateji oluşturmak ve deney yapmak için zaman harcamak anlamına geliyor. Acele etmiyoruz. Dikkat çeken ve harekete geçiren ruhumuzu kattığımız işler sunmayı hedefliyoruz. Zorluklardan korkmuyoruz. Kalite arayışımızda dağları yerinden oynatmaya hazırız.

Ruhunu Kat!

Merakı Hiç Bitmeyenler Topluluğu

Geçmişteki başarılarımızla asla yetinmeyiz. Sınırları zorlamayı ve müşterilerimizin bulabileceği en iyi ortak olmak için denemeye devam etmeyi seviyoruz. Merak etmek, öğrenmek genlerimizde var. Aynı zamanda sektörümüzde bir zorunluluktur. Teknoloji her gün ilerliyor, bu yüzden şaşırtmak ve memnun etmek için eğrinin önünde kalmamız gerekiyor. İşimiz, müşterilerimizin işlerine ve kitlelerinin ihtiyaçlarına kendimizi kaptırmakla başlıyor. Temel değer önerilerini ortaya çıkarıyor ve güçlü marka hikayeleri oluşturuyoruz.

B9 partnerleri diyor ki;

Master Marketing ile nasıl ölçülebilir sonuçlar elde ediyoruz? 

Analiz & Rapor

Mevcut konumunuz hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenmek için fintech stratejinizin kapsamlı bir denetimini yaparak başlıyoruz. Güçlü yönler, zayıf yönler ve büyüme fırsatları dahil olmak üzere bulguların ayrıntılı bir raporunu alacaksınız.

Test & Optimizasyon

Yol Haritası & Strateji

Sizi hedeflerinize doğru ilerletecek veri odaklı bir yol haritası geliştirir.

Fintech markalarını yakından takip ettiğimizden, hedefleri, lead maliyetlerini ve kullanıcı kazanımı konusunda doğru stratejiyi uygulama.

Asla tamamen tatmin olmadık. Neyin işe yarayıp yaramadığını görmek için sürekli olarak test etmemizin, gerekli ayarlamaları yapmak için iyileştirme yapmamızın ve maksimum yatırım getirisi almanızı sağlamak için optimizasyon yapmamızın nedeni budur.

bottom of page