top of page
websitesi-b9creative

UX&UI odaklı uygulama APP tasarım ve geliştirme deneyimlerimizden yararlanın.

Markanızı global yapmak ister misiniz? Bunu başarmanıza yardımcı olacak uygulamalar yaratıyoruz! Ismarlama mobil uygulama tasarım hizmetlerimize başlayın.

digital-agency-network-logo
marketing-turkiye
pazarlama-türkiye
mobil-app-tasarımı

Uygulama tasarımı kolay bir iş değildir. Tüketicilerinizi cezbedecek, büyüleyecek ve dönüştürecek bir site oluşturmak hem teknik hem de pazarlama uzmanlığı gerektirir. Bazıları için göz korkutucu bir süreç gibi görünse de, tam olarak burada mükemmeliz. Çok disiplinli ekibimiz, bir proje yöneticisi, App tasarımcısı, front-end, back-end uzmanları ve kalite güvence mühendisi dahil olmak üzere çeşitli profesyonellerden oluşur.

 

App tasarım ve geliştirme uzmanlarımızla birlikte, dijital ürünlerinizi tanıtmanız konusunda size rehberlik edecek yetenekli bir pazarlama ekibimiz var. Pazarlama stratejisinden SEO'ya kadar, ürünlerinizi dijital alanda öne ve merkeze koyma misyonumuzda açıkta hiçbir taş bırakmıyoruz.

Uygulama APP Tasarım ve Geliştirme Hizmetleri

Uygulamanızı Yaparken Nelere Dikkat Ediyoruz?

App Metin Yazarlığı ve Pazarlama Stratejisi

Güçlü bir pazarlama stratejisi, hedef kitlenizi sitenize getirir, ancak yaratıcı ve çekici web sitesi metin yazarlığı onları orada tutar. Bu ikisini en son sektördeki en iyi uygulamalarla birleştirerek, işletmenizin dijital pazarlama zorluklarını aşmasına ve daha fazla gelir elde etmesine yardımcı oluyoruz.& Pazarlama Stratejisi

Yapım Aşamasında

SEO Optimizasyonu

SEO, dijital pazarlama stratejinizin temel bir parçası olmalıdır. Bunun nedeni, çevrimiçi aramaların çevrimiçi etkinliğin artan bir parçası olması ve genellikle ürün veya hizmet sunan işletmeler için birincil trafik kaynağı olmasıdır. Her şey çevrimiçi görünürlüğünüzü artırmak ve sitenize doğru organik trafiği oluşturmakla ilgilidir.

Özel App Tasarımı ve Geliştirme

Profesyonel App tasarım ekibimiz, son derece ilgi çekici ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi sağlayan yaratıcı tasarımlar sunmak için çok çalışıyor. Her sökterden markaya hizmet veren ve uygulamalara dokunan B9 creative ile temasa geçin.

B9 Creative ne yapar?

Tamamen markanıza özel gerçekleştirdiğimiz online ve offline analiz ile kreatif çözümler üretir, uygular.

uygulama-tasarımı

FinTech & Cryptocurrency

Dijital bankacılık için yenilikçi mobil uygulama çözümleriyle şirketinizi güçlendirin.

ui&ux-design-app

E-Ticaret & Perakende

Mobil uygulamalarımız, gelişmiş dönüşüm oranlarını ve zahmetsiz ölçeklenebilirliği garanti eder.

mobile-app-marketing

Oyun ve Eğlence

Güvenilir akış ve sürükleyici oyun deneyimleri için oluşturulmuş güçlü uygulamalar tasarlıyoruz.

App-design-marketing

Hareket halindeyken değer sunmaya devam eden e-öğrenme çözümleri geliştiriyoruz.

Uygulama (App)
Tasarımı

Mobil uygulama tasarımı ve geliştirmesi, değişen tüketici taleplerine ayak uydurmak isteyen her işletme için bir zorunluluk haline geldi. Nüfusun çoğunluğunun bir akıllı telefona sahip olması ve boş zamanlarının çoğunu diğer cihazlara kıyasla mobil cihazlarda geçirmesiyle, işletmeniz ek gelir potansiyelinden yararlanmak için harika bir fırsata sahip.

Piyasada sonsuz sayıda mobil uygulama olsa da amaç aynı: Kullanımı kolay ve görsel olarak çekici, hızlı performans gösteren bir uygulama.

Yüksek Trafik

Startup

Growth

Performans

Pazarlama

B9 İş Birlikleri

Dikkatleri üzerine çekenler!

papara-logo
thy-logo
turkcell-logo
yesilay-logo
amazon-logo
doritos-logo
sipay-logo
halic-logo
migros-logo
globaltrust-logo
exenpay-logo
softrobotics-logo
edurey-logo
aegon-logo
hm-logo
paybol-logo

B9 partnerleri diyor ki;

Markanızı birlikte
büyütelim!

bottom of page