top of page
websitesi-tasarım-b9creative.

UX&UI odaklı web tasarım gücünden yararlanın.

Markanızı en iyi şekilde anlatan, lead ve satışı artıran, UX&UI kullanıcı deneyimine uygun, son derece işlevsel ve üst düzey web siteleri için bize ulaşın.

digital-agency-network-logo
marketing-turkiye
pazarlama-türkiye
websitesi-tasarım

Web sitesi tasarımı küçük bir iş değildir. Tüketicilerinizi cezbedecek, büyüleyecek ve dönüştürecek bir site oluşturmak hem teknik hem de pazarlama uzmanlığı gerektirir. Bazıları için göz korkutucu bir süreç gibi görünse de, tam olarak burada mükemmeliz. Çok disiplinli ekibimiz, bir proje yöneticisi, web tasarımcısı, front-end, back-end uzmanları ve kalite güvence mühendisi dahil olmak üzere çeşitli profesyonellerden oluşur.

 

Web tasarım ve geliştirme uzmanlarımızla birlikte, dijital ürünlerinizi tanıtmanız konusunda size rehberlik edecek yetenekli bir pazarlama ekibimiz var. Pazarlama stratejisinden SEO'ya kadar, ürünlerinizi dijital alanda öne ve merkeze koyma misyonumuzda açıkta hiçbir taş bırakmıyoruz.

Web Sitesi Tasarım Hizmetleri

Web Sitenizi Yaparken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Web Sitesi Metin Yazarlığı ve Pazarlama Stratejisi

Güçlü bir pazarlama stratejisi, hedef kitlenizi sitenize getirir, ancak yaratıcı ve çekici web sitesi metin yazarlığı onları orada tutar. Bu ikisini en son sektördeki en iyi uygulamalarla birleştirerek, işletmenizin dijital pazarlama zorluklarını aşmasına ve daha fazla gelir elde etmesine yardımcı oluyoruz.& Pazarlama Stratejisi

Yapım Aşamasında

SEO Optimizasyonu

SEO, dijital pazarlama stratejinizin temel bir parçası olmalıdır. Bunun nedeni, çevrimiçi aramaların çevrimiçi etkinliğin artan bir parçası olması ve genellikle ürün veya hizmet sunan işletmeler için birincil trafik kaynağı olmasıdır. Her şey çevrimiçi görünürlüğünüzü artırmak ve sitenize doğru organik trafiği oluşturmakla ilgilidir.

Özel Web Sitesi

Tasarımı ve Geliştirme

Profesyonel web tasarım ekibimiz, son derece ilgi çekici ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi sağlayan yaratıcı tasarımlar sunmak için çok çalışıyor. Standart olarak, tüm web sitelerimiz mobil cihaz uyumluluğu ile son derece duyarlı olacak şekilde oluşturulmuştur.

B9 Creative ne yapar?

Tamamen markanıza özel gerçekleştirdiğimiz online ve offline analiz ile kreatif çözümler üretir, uygular.

websitesi-geliştirme

Sosyal Medya
Roadmap

Marka Konumlama

İçerik Dili & Konsepti Oluşturmak

Yaratıcı & Faydalı İçerik 

Senelik SM Stratejisi Hazırlamak

Platform Seçimi

Soyut Renkli Vinil

Tasarım & Metinsel
İçerik

Tasarım Dili Oluşturmak

Video prodüksiyon

Animasyon 

Yeşil Tema

SM Performans & Topluluk Yönetimi

Sponsorlu Reklamlar

B2B SM Pazarlaması

Topluluk Yönetimi 24/7

Perle GEDİK

Influencerlar iş birlikleri

B2B Influencer Pazarlama

Web Sitesi
Tasarımı

Rekabetçi fiyatlarla birinci sınıf hizmetler sunan profesyonel bir web sitesi tasarım ve geliştirme şirketiyiz. İşletmenizin büyüklüğü veya sektörü ne olursa olsun, web sitesi tasarım ekibimiz, kısa ve uzun vadede kazançlı sonuçlar üreten duyarlı ve yenilikçi tasarımlarla hedef kitlenizi yakalama uzmanlığına sahiptir.

Yüksek Trafik

Startup

Growth

Performans

Pazarlama

B9 İş Birlikleri

Dikkatleri üzerine çekenler!

papara-logo
thy-logo
turkcell-logo
yesilay-logo
amazon-logo
doritos-logo
sipay-logo
halic-logo
migros-logo
gt-logo
exenpay-logo
softrobotics-logo
edurey-logo
aegon-logo
hm-logo
paybol-logo

B9 partnerleri diyor ki;

Markanızı birlikte
büyütelim!

bottom of page